НЕДЕЛЯ

Редовните ни богослужения от 13:45 и 16:45 ще бъдат излъчени онлайн, а събирането ще се осъществи по групи в домашна обстановка.

Разгледай надолу

НЕДЕЛЯ

кв. Люлин

НЕДЕЛЯ

Студентски град

НЕДЕЛЯ

Гео Милев

НЕДЕЛЯ

кв. Филиповци

НЕДЕЛЯ

кв. Факултета

НЕДЕЛЯ

кв. Банишора

НЕДЕЛЯ

кв. Оборище

НЕДЕЛЯ

Люлин 1

НЕДЕЛЯ

кв.Банишора

НЕДЕЛЯ

Христо Ботев

НЕДЕЛЯ

kв. Факултета

НЕДЕЛЯ

kв. Факултета

НЕДЕЛЯ

кв. Слатина

НЕДЕЛЯ

Младост 3

НЕДЕЛЯ

кв. Люлин

НЕДЕЛЯ

Гео Милев

НЕДЕЛЯ

жк. Илинден

НЕДЕЛЯ

Пламена Илиева

кв. Гео Милев

НЕДЕЛЯ

Теди Младенова

кв. Христо Ботев

НЕДЕЛЯ

жк. Люлин

НЕДЕЛЯ

жк. Люлин

НЕДЕЛЯ

кв. Лозенец

НЕДЕЛЯ

кв. Банишора

НЕДЕЛЯ

кв. Банишора

НЕДЕЛЯ

Христо Ботев

НЕДЕЛЯ

кв. Люлин

НЕДЕЛЯ

Манастирски Ливади

НЕДЕЛЯ

Красна Поляна

НЕДЕЛЯ

Люлин 6

НЕДЕЛЯ

кв. Редута

НЕДЕЛЯ

кв. Витоша

НЕДЕЛЯ

кв. Люлин

НЕДЕЛЯ

кв. Христо Ботев

ГРУПИ ПРОБУЖДАНЕ

Групите ни са предназначени за всеки! Семейни или необвързани, членове на Църква Пробуждане или все още не, семейства с деца или тийнейджъри...нашите срещи са отворени за всички!

Повече Информация
Обади се на 0895 562 055

ВТОРНИК

ВТОРНИК

19:00

кв. Люлин

СРЯДА

СРЯДА

19:00

Студентски град

СРЯДА

19:00

Гео Милев

СРЯДА

19:00

кв. Филиповци

СРЯДА

19:00

кв. Факултета

СРЯДА

19:30

кв. Банишора

СРЯДА

19:30

кв. Оборище

ЧЕТВЪРТЪК

ЧЕТВЪРТЪК

12:00

Люлин 1

ЧЕТВЪРТЪК

19:00

кв.Банишора

ЧЕТВЪРТЪК

19:30

Христо Ботев

ПЕТЪК

ПЕТЪК

17:00

kв. Факултета

ПЕТЪК

18:00

kв. Факултета

ПЕТЪК

18:00

кв. Слатина

ПЕТЪК

18:30

Младост 3

ПЕТЪК

19:00

кв. Люлин

ПЕТЪК

19:00

Гео Милев

ПЕТЪК

19:30

жк. Илинден

ПЕТЪК

19:30

Пламена Илиева

кв. Гео Милев

ПЕТЪК

19:30

Теди Младенова

кв. Христо Ботев

ПЕТЪК

19:30

жк. Люлин

ПЕТЪК

19:30

жк. Люлин

ПЕТЪК

20:00

Plovdiv

ПЕТЪК

19:30

кв. Лозенец

ПЕТЪК

19:30

кв. Банишора

ПЕТЪК

19:30

кв. Банишора

ПЕТЪК

19:30

Христо Ботев

ПЕТЪК

20:00

кв. Люлин

ПЕТЪК

20:00

Манастирски Ливади

ПЕТЪК

20:00

Красна Поляна

ПЕТЪК

20:00

Люлин 6

ПЕТЪК

20:00

кв. Редута

ПЕТЪК

20:00

кв. Витоша

ПЕТЪК

20:00

кв. Люлин

СЪБОТА

СЪБОТА

19:00

Морава 2

СЪБОТА

19:30

кв. Христо Ботев